PL 60-004 Poznań ul. Głogowska 425

+48 694 77 11 99 info@automatiq.pl

Podstawowe informacje

ABB-free@home®.
Sterowanie instalacjami domowymi tak proste, jak nigdy dotąd.

Samodzielne tworzenie własnego życia. Prosta aranżacja indywidualnego domu lub mieszkania zgodnie z życzeniami. To właśnie zapewnia ABB-free@home®, system automatyki domowej dla wszystkich, którzy kochają wolność. Niezwykle przydatny w codziennym życiu. System ABB-free@home® umożliwia sterowanie wszystkimi instalacjami w domu za pomocą konwencjonalnych przełączników, ale także smartfona, tabletu lub komputera. System można zawsze dopasować do potrzeb. Dzięki temu sprawdzi się także w przyszłości.

Innowacyjny system automatyki domowej ABB-free@home® zapewnia niezliczone możliwości kreatywnego projektowania instalacji. Dzięki niemu bardzo prosto można zaaranżować dom według swoich upodobań. System ABB-free@home® zmienia każdy dom i mieszkanie w inteligentny budynek oferując przyszłość już dziś.

Wszystkie układy w jednej sieci: żaluzje, oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, domofon – wygoda od samego początku. Już podczas instalacji, a także później w życiu codziennym. System ABB-free@home® umożliwia zadziwiająco proste łączenie wszystkich aplikacji działających zarówno w domu, jak i w jego otoczeniu. ABB-free@home® to prosty system o dużych możliwościach adaptacji. Do codziennego życia i na wyjątkowe chwile. Dzięki niemu scenariusze budujące otoczenie mogą być odtwarzane automatycznie bądź spontanicznie, zależnie od nastroju.

abb

zródło: ABB