PL 60-004 Poznań ul. Głogowska 425

+48 694 77 11 99 info@automatiq.pl

Muzyka

Najnowsze rozwiązanie Yamahy: MusicCast. Nareszcie jednoczy to, co powinno być połączone, gwarantując nagłośnienie na najwyższym poziomie.

Poprzez rozwój MusicCast, Yamaha stworzyła rewolucyjną generację produktów audio, które mają znacznie więcej do zaoferowania niż tylko standardowy tryb multi room. Do MusicCast możesz podłączyć niemal każdy element audio – w tym urządzenia analogowe takie jak gramofon lub tuner telewizji.

Nagłośnienie strefowe z AirPlay, Bluetooth, Spotify, funkcją sieci lokalnej, audio CD…

Hi-fi samo w sobie nie uległo zmianom, teraz możesz odtwarzać ulubioną muzykę z dowolnego źródła. Jako pierwszy w historii system Yamaha MusicCast daje możliwość, aby każde urządzenie było głównym źródłem dźwięku w domu. Możesz słuchać muzyki ze wszystkich źródeł w dowolnym pomieszczeniu.

Intuicyjne zarządzanie poprzez smartfon i tablet.

Smartfony i tablety stały się uniwersalnymi pilotami świata cyfrowego. Właśnie dlatego MusicCast opiera się na intuicyjnej aplikacji do przesyłania muzyki. Wszystkie pomieszczenia i komponenty są przejrzyście rozmieszczone na ekranie startowym. Jesteśmy w stanie w mgnieniu oka wybrać dowolne źródło dźwięku (takie jak Spotify, czy dźwięk z naszego telewizora) i słuchać w każdym pomieszczeniu w domu. Aplikacja Yamaha MusicCast jest dostępna dla Apple iOS oraz dla urządzeń z systemem Android. Bardzo ważna dla nas jest efektywność energetyczna: dzięki ECOmode udowodniliśmy, że oszczędzanie energii i czerpanie radości ze słuchania muzyki mogą iść ze sobą w parze. Podążając za tą tradycją, Yamaha opracowała wydajne energetycznie obwody MusicCast, które automatycznie dostosowują zużycie energii i są w stanie zmniejszyć długość czuwania nawet o połowę, w porównaniu do innych systemów multi room.

dz0xmjawjmg9nze3_src_38218-yamaha_music_cast_fot4

zródło: YAMAHA