PL 60-004 Poznań ul. Głogowska 425

+48 694 77 11 99 info@automatiq.pl

25 lat firmy Viessmann w Polsce

Dostawca systemów grzewczych dla automatiq, firma Viessmann, w tym roku obchodzi 25-lecie działalności na polskim rynku.

Dokładnie w 1991 roku, w Lubinie otwarte zostało pierwsze przedstawicielstwo Viessmann w Polsce. Pięć lat później siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego Centrum Techniki Grzewczej we Wrocławiu.

Dalsze lata przyniosły szybki i dynamiczny rozwój. Obecnie firma Viessmann posiada oddziały we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Mysłowicach, Gdańsku oraz zakład produkcyjny w LSSE w Legnicy i zatrudnia ponad 600 pracowników na terenie całego kraju. Viessmann w Polsce rozpoznawalny jest jako marka produktów techniki grzewczej na najwyższym poziomie technologicznym, zapewniających energooszczędność, z najnowszymi aplikacjami sterowania i kontroli.
Okrągły Jubileusz 100-lecia założenia firmy Viessmann oraz 25-lecia obecności przedsiębiorstwa w Polsce, to niezwykłe święto i ważne wydarzenie. Jest to nie tylko okazja do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć, ale również impuls do podejmowania nowych, odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów.

źródło: VIESSMAN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.