PL 60-004 Poznań ul. Głogowska 425

+48 694 77 11 99 info@automatiq.pl

Tidal i Deezer w starszych urządzeniach Yamaha MusicCast

Yamaha wydłuża listę urządzeń z rodziny MusicCast umożliwiających korzystanie z serwisów muzycznych Tidal i Deezer.

Dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania funkcjonalność tę zyskują modele: MusicCast R-N402D, MusicCast R-N602, MusicCast MCR-N470D i MusicCast MCR-N570D oraz MusicCast WXA-50 i WXC-50.

Yamaha rozwijając swoją najnowszą gamę produktów audio, nie zapomina o użytkownikach, którzy już mają w swoich domach urządzenia z rodziny MusicCast. Z myślą o tej grupie przygotowana została najnowsza aktualizacja oprogramowania. Po jej zainstalowaniu użytkownicy, którzy mają założone konta w serwisach muzycznych Tidal lub Deezer, będą mogli cieszyć się dostępem do ogromnych bibliotek muzycznych, wygodnie sterując odtwarzaniem nagrań z poziomu smartfona lub tabletu.

Najnowsza aktualizacja przewidziana jest dla modeli: MusicCast R-N402D, MusicCast R-N602 oraz mini-wież MusicCast MCR-N470D i 570D, a także modeli MusicCast WXA-50 i MusicCast WXC-50. Ich użytkownicy mogą we własnym zakresie sprawdzić dostępność aktualizacji. Można to zrobić poprzez aplikację MusicCast Controller lub w menu urządzenia, wybierając odpowiednią zakładkę za pomocą pilota zdalnego sterowania.

 

źródło: YAMAHA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.