PL 60-004 Poznań ul. Głogowska 425

+48 694 77 11 99 info@automatiq.pl

Philips Hue

Philips Hue jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze.Wszystko czego potrzebujesz, to zestaw startowy lub oddzielny mostek Philips Hue i aplikacja na Twoim urządzeniu mobilnym. Jeśli je masz – możesz zaczynać. Do dzieła!

hue-banner-new-l

Mostek jest sercem systemu Philips Hue, ponieważ łączy Twoje urządzenie mobilne z inteligentnymi żarówkami. Możesz dodać aż do 50 żarówek i akcesoriów Hue do jednego mostka. Mostek łączy też Twój system z całym światem. Dzięki niemu możesz zdalnie kontrolować swoje światła, albo podłączać je do reszty sieci, źródeł informacji, albo Twojej skrzynki pocztowej. Mostek znajduje się we wszystkich zestawach startowych, lub można go kupić oddzielnie i po prostu zbudować swój własny system Philips Hue.

philips

Klucz do systemu Hue znajduje się w Twojej dłoni. Używaj aplikacji Hue, by zmieniać kolory, jasność, funkcje – jak tylko chcesz. Kontroluj swoje żarówki pojedynczo, lub wszystkie na raz. Znajdź właściwą intensywność i odcień bieli z dostępnych kombinacji. Użyj takiego odcienia, by dopasować go do odpowiedniej chwili. Albo wybierz kolor ze zdjęcia i odtwórz je w swoim pokoju.
Zródło: Philips

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.