PL 60-004 Poznań ul. Głogowska 425

+48 694 77 11 99 info@automatiq.pl

Wolność w domu!

Sterowanie inteligentnym domem za pomocą aplikacji

Sterowanie instalacjami domowymi tak proste, jak nigdy dotąd! System ABB-free@home® to nowoczesny produkt, który umożliwia zdalne sterowanie instalacjami w inteligentnym domu przy pomocy Internetu (wystarczy zainstalować aplikację na tablecie lub smartfonie). ABB Free@home to także prosta instalacja oraz banalna konfiguracja. Sprawdź jak działa nasz produkt!

1183x353_header_hand_ipad

Działanie systemu

 Jeszcze łatwiejsza konfiguracja

Intuicyjny przewodnik użytkownika zawarty w aplikacji pozwala szybko dostosować potrzebne ustawienia systemu ABB-free@home®. Wszystkie dostępne urządzenia można przydzielić do poszczególnych kondygnacji i pokojów z poziomu wyświetlacza tabletu lub komputera, a następnie włączyć.

Wszystko jest możliweSystem ABB-free@home® jest wyposażony w specjalnie stworzony interfejs użytkownika. Do jej obsługi wystarczy przeglądarka internetowa zainstalowana na komputerze, smartfonie lub tablecie. Jest to specjalnie zaprojektowana aplikacja, która umożliwia wykorzystanie ekranu urządzenia przenośnego (z systemem iOS lub Android) do zdalnego sterowania systemem.

Zalety:

  • Łatwa instalacja
  • Łatwa konfiguracja
  • Łatwa późniejsza zmiana konfiguracji
  • Intuicyjna obsługa
  • Zdalne sterowanie domem przez internet
  • Sterowanie instalacjami przez tablet lub telefon (smartfon)
zródło: ABB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.