PL 60-004 Poznań ul. Głogowska 425

+48 694 77 11 99 info@automatiq.pl

Aplikacja

Wystarczy pokazać palcem. 

Sterowanie instalacjami domowymi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak przy użyciu aplikacji ABB-free@home®. Przy jej pomocy można sterować wszystkimi urządzeniami w połączonym w siec domu. Ustawianie jest przy tym tak proste, jak surfowanie na stronie internetowej.

Wszystko jest możliwe. Ta niepowtarzalna aplikacja została opracowana specjalnie do systemu ABB-free@home®. Można ja wykorzystać do projektowania na laptopach z system operacyjnym Windows lub OSX oraz na tabletach z systemami iOS lub Android. Późniejsza obsługa jest możliwa dodatkowo smartfonami z system iOS lub Android.

Prosta instalacja – jeszcze prostsza obsługa. Obsługa aplikacji ABB-free@home® jest zoptymalizowana do stosowania w życiu codziennym. Przez system prowadzi tak zwany asystent. Najważniejsze funkcje przedstawione są zrozumiałymi symbolami w sposób nie wymagający dalszych wyjaśnień. Dla maksymalnego bezpieczeństwa można przy logowaniu aktywować osobiste hasło. Pozwala to na ochronę układu sterowania instalacjami domowymi przed nieupoważnionym dostępem.

Intuicyjna obsługa. Aplikacja ABB-free@home® jest łatwo zrozumiała. Na początku aktywowane są na wyświetlaczu wszystkie urządzenia w pomieszczeniach – i już można przy użyciu funkcji drag & drop dokonywać osobistych ostawień.

  • Pierwszy krok – dom.
    Najpierw tworzony jest rzut poziomy z pomieszczeniami.
  • Drugi krok – identyfikacja.
    Aplikacja rozpoznaje istniejące przełączniki i urządzenia i przyporządkowuje je do pomieszczeń.
  • Trzeci krok – powiązanie. 
    Na zakończenie można połączyć elementy zgodnie z życzeniami i potrzebami.

Proste ustawianie. Stosując aplikacje ABB-free@home® można ustawiać sceny według życzeń. Pomaga przy tym funkcja asysty. Można na przykład jednym naciśnięciem klawisza wywołać oświetlenie, określone ustawienie żaluzji oraz temperaturę pomieszczenia.

Pobierz aplikację z iTunes

Pobierz aplikację z Google Play

źródło: ABB